XZY TP1 Anglické knihyDeti Jazyky Vianočné hračky Ľubovoľné pero na čítanie kníh
Hovoriace pero pre deti, ktoré sa učí anglicky, čínsky, arabsky, francúzsky, španielsky a kórejsky; do pera je možné pridať akýkoľvek jazyk.
deti hovoriace pero s knihami :
3 knihy + hovoriace pero : úžasný zosilňovač GG; mocný nástroj na predškolskú výučbu angličtiny (deti od 3 do 8 rokov) pero, ktoré prečíta, keď sa dotkne knihy.

1. Pomôžte dieťaťu naučiť sa správnu výslovnosť.
Preklad do 2,5 jazykov (angličtina , arabčina , mandarínčina (čínština) , kórejčina& francúzština)
3. Interaktívne hry alebo testovanie učebných schopností detí.
4. Krásna melódia / prehrávanie MP3 (básne atď.)
| Materiály | ABS a ekologický plast |
| Jack | Konektor pre slúchadlá a USB |
| Pamäť | 8 GB (možno rozšíriť na 32 GB) |
| Farba | Je možné vyrobiť bielu / ľubovoľnú farbu |
| Tlačidlo | 4 tlačidlá s multifunkčným zariadením |
| Knihy | 3 Zvuková kniha |
| Zdroj | Lítiová nabíjateľná batéria |
| Batéria | 350mAh / 3,7V |
| Nabíjací adaptér | 700mAh / 5V |
| USB linka | Biela / Čierna 60cm |
| Vek | Vo veku 3 - 8 rokov |





Populárne Tagy: xzy tp1 anglicky bookchildren jazyky, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru


