Parametre knihy Magic Talking Pen Book pre deti (pre referenciu)
| Materiály | ABS a ekologický plast |
| Jack | Konektor pre slúchadlá a konektor USB |
| Pamäť | 8 GB (možno rozšíriť na 32 GB) |
| Farba | Biela / Je možné vyrobiť akúkoľvek farbu |
| Tlačidlo | 4 multifunkčné tlačidlá |
| knihy | 3 Zvuková kniha |
| Zdroj | Lítiová nabíjateľná batéria |
| Batéria | 350mAh/3,7V |
| Nabíjací adaptér | 700mAh/5V |
| USB linka | Biela/čierna 60cm |
| Vek | 3-8 rokov |

| Úspora energie | Talking Pen sa môže automaticky vypnúť keď nie je v prevádzke 5 minút |
| Nabíjateľná batéria | So vstavanou lítiovou batériou vo vnútri, možno ho používať 4-6 hodín pod MP3 prehrávanie s plnou hlasitosťou |
| Pohodlné | Po stiahnutí zvukového obsahu hovoriace pero je možné použiť kdekoľvek a kedykoľvek |
| Rozsiahla aplikácia | Nový spôsob, ako sa deti učia – Hovoriace pero poskytuje systematické počúvanie, čítanie, opakovanie, korekciu výslovnosti, nahrávanie a preklad slov cez odseky. |


Digitálne detské anglicky hovoriace pero a knihy
Zariadenie na učenie 6 jazykov: angličtina, španielčina, čínština, kórejčina, francúzština a arabčina
Hlavné funkcie digitálneho pera pre deti:
1. Talking Pen poskytuje počúvanie, čítanie, opakovanie, korekciu výslovnosti
2. Funkcia MP3: sťahujte a počúvajte skladby, ktoré sa vám páčia;
3. Po systematickom čítaní, zaznamenávaní a prekladaní slov cez odseky
4. Úspora energie -- Talking Pen sa môže automaticky vypnúť, keď nie je v prevádzke 5 minút (alebo viac ako 5 minút)
5. Po stiahnutí zvukového obsahu môžete Talking Pen používať kdekoľvek a kedykoľvek
6. K dispozícii je viacero kníh s podporou zvuku, veľké množstvo knižných zdrojov možno vytvoriť do jedného pera.
7. Nový spôsob učenia-Talking Pen vytvorí rozprávkovú knihu, básne, riekanky atď.
8. Vstavané rôzne hry na testovanie vedomostí, ktoré sa deti naučili a zapamätali si z hodiny.

Vlastnosti zvukovej knihy:
1. Jazykový prekladač: jedna sada kníh vrátane 3 kníh s 5 jazykmi: angličtina v písomnej forme a 4 preklady francúzsky, čínsky, arabský a kórejský.
2. Detské pero na výučbu angličtiny: Abeceda plus čísla plus konverzačné knihy plus hry plus anglická riekanka plus anglické piesne Melody......
3. Vrátane kľúčových slov, prezerania vzorov viet a zlepšovania pamäte.
4. Rozhovory v knihe sú blízke každodennému životu.
5. S riekankami, pesničkami a hrami sa deti počas zábavy ľahko učia.

AplikáciaHovoriace pero
Balenie a doprava
Kompletná sada detského hovoriaceho pera obsahuje 1 pero na čítanie, 3 knihy, 1 nabíjačku, 1 USB kábel, 1 základňu, 1 manuál a jemnú škatuľku.


OEM a ODM pre rôzne riešenia pera na čítanie:
1. Zvolená suchá batéria typu AAA alebo nabíjateľná batéria typu Li.
2. Funkcia dotyku a čítania.
3. K dispozícii je funkcia MP3, je možné vybrať modely.
4. Voliteľná funkcia nahrávania a prekladu, opakovania, sťahovania, nahrávania.
5. Príslušenstvo (nabíjačka, USB linka, slúchadlá, balenie) prispôsobené.
6. Logo / značka prispôsobená.


Nechávame knihy rozprávať.
Môžete si vybrať rôzne modely pera a knihy. Vaše vlastné knihy je možné naprogramovať na prácu s hovoriacimi perami. Je možné naprogramovať akýkoľvek jazyk.

Xuezhiyou:
------Prispôsobte si výrobcu hovoriacich pier s 15 rokmi;
------Továreň so schváleným certifikátom ISO 9001;
------Technologická podpora s oddelením výskumu a vývoja s bohatými skúsenosťami;
------prísny proces kontroly kvality produktov;
------Profesionálny tím predaja a pozáručného servisu.


Magic Talking Pen --- Rozhovoríme vašu knihu.
Veľkoobchod, riešenie, prispôsobenie, OEM/ODM.
S nami je vaše podnikanie bezpečné a zaručené.




Populárne Tagy: študentské knižky deti anglicky & magic hovoriace pero, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené







