Hračky pre deti Hovoriace pero Kniha OID Pen
Hovoriace pero zvyšuje rýchlosť učenia sa detí. Prináša zvuk na papier. Keď sa pero dotkne plagátu alebo knihy, ktorej pero je zapnuté, hovorí. Pero detekuje zvukové škvrny na ktorejkoľvek stránke v knihe alebo na akejkoľvek grafike plagátu a prehráva rozprávania, otázky, odpovede, kvízy, hudbu alebo zvukové efekty - všetok zvuk bol vopred naprogramovaný v papieri.

Parametre hračiek pre deti, ktoré hovoria o knihe Pen OID Pen
| materiály | ABS a ekologický plast |
| zdvihák | Konektor pre slúchadlá a konektor USB |
| Pamäť | 128 MB-16 GB voliteľné |
| farba | Môže byť vyrobená akákoľvek farba |
| jazyky | Je možné pridať ľubovoľný jazyk |
| knihy | Vzdelávacia zvuková kniha s dobre vytlačeným potiahnutým papierom |
| Zdroj | Lítiová nabíjateľná batéria / suchá batéria |
| batérie | 350mAh / 3.7V |
| nabíjací adaptér | Certifikovaný CE typ Euro 700mAh / 5V |
| USB linka | Biela / Čierna 60 cm |
| slúchadlo | Biela / čierna s vysokou kvalitou |

Funkcie hračiek pre deti, ktoré hovoria o knihe Pen OID Pen
1. Ukážte na čítanie.
2. Kúzlo, opakovanie, skupinové čítanie.
3. Prepínanie / preklad jazyka.
4. Čítajte spolu a zaznamenajte na porovnanie.
5. Interaktívna hra a test.
6. Funkcia MP3 / hry.
7. USB nabíjanie a sťahovanie.
8. K dispozícii sú reproduktor a slúchadlá.
9. Ovládanie hlasitosti a rýchlosti.
10. Funkciu je možné navrhnúť podľa požiadaviek zákazníka.

Aplikácia hračiek pre detské hovoriace pero

Prispôsobovacie služby
Dizajn pier a výroba plesní.
Návrh a vývoj štruktúr.
Dizajn kníh, kódovanie a tlač.
Pridávanie a zaznamenávanie jazykov.
Dizajn a výroba obalov.
Technika školení a vývoj softvéru.
Jednoročná záruka a celoživotná údržba.




Záruka kvality výrobkov:
Sme profesionálny výrobca s certifikátom ISO9001 . Materiály použité v našich výrobkoch sú ABS a šetrné k zdraviu. Procesy našej výroby sú vážne v súlade s pravidlami CCC, CE, ROHS, REACH ...

Sme profesionálny závod s našimi vlastnými skupinami výskumu a vývoja, výroby.



Populárne Tagy: hračky pre deti, ktoré hovoria o pero, knihy oid pero, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, prispôsobené




