Dotknite sa Talking Pen s anglickými knihami OID
V krásnom štýle dotykové pero láka mnoho očí detí. Používa jednoduché a jednoduché tlačidlá, takže je pre deti také užitočné a používa sa. A pero podporuje MP3 prehrávanie, deti si môžu stiahnuť hlas, piesne a učebné materiály podľa ich záujmu. Okrem toho môže nahrávať zvuky študentov tak, aby vedeli, ako revidovať a používať správnu výslovnosť.

Parametre Touch Talking Pen s anglickými knihami OID (na použitie)
| materiály | ABS a ekologický plast |
| zdvihák | Konektor pre slúchadlá a konektor USB |
| Pamäť | 128 MB-8 GB prispôsobené |
| farba | voliteľný |
| gombík | 3 Tlačidlá |
| knihy | OID English Book |
| Zdroj | Lítiová nabíjateľná batéria / AAA batéria |
| batérie | 350mAh / 3.7V |
| adaptér nabíjania | 700mAh / 5V |
| Linka USB | Biela / čierna 60cm |
| slúchadlo | Biela s vysokou kvalitou |


Keď sa práve používa pero na dotyk práce v knihách, relatívne zvuky vyjdú.
Vhodný pre zvukové knihy, ľahko sa učí pre deti.


Aplikácia dotykového pera
Široko používaný u detí v ranom veku, jazykové vzdelávanie, učebné pomôcky, cestovný ruch, učenie nevidiacich ...



Hot predaj 14 jazykov hovorí perom

Populárne Tagy: dotykové rozprávanie pero s oid anglické knihy, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru





