Hovoriace pero pre deti
Abeceda + Čísla + Knihy s rozhovormi + hry + Ocenenia rôznych oblastí a poznatkov.
Parametre Talking Pen pre deti
| Meno Produktu | Hovoriace pero, pero na čítanie, dotykové pero na čítanie |
| Číslo modelu | V800 |
| Pamäť | 128MB-8gb. |
| farba | voliteľný |
| rečník | 4 Ω, 1W |
| Vstup napájacieho adaptéra | 100 až 240 AC 50/60 Hz 700 mAh |
| Výstup sieťového adaptéra | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| batérie | Nabíjateľná batéria / suchá batéria |
| Konektor pre slúchadlá | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Linka USB | Biela alebo čierna 60cm |
| knihy | Zvukové knihy prispôsobené |

Funkcia Talking Pen pre deti
1. Dotknite sa a prečítajte
2. Nahrávanie
3. Preklady jazykov
4. Porovnanie čítania
5. Funkcia MP3 / hry
Aplikácia rečníka v detskom vzdelávaní, učenie sa dospelých, učenie sa študentov, učenie slepých ľudí ...
Služby OEM / ODM
Hot Smart Pero na čítanie
spoločnosť
ISO9001 Factory sa špecializuje na rozprávanie pero / tablet s 19 rokmi.
Populárne Tagy: pero pre deti, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené





