Talking Pen Book pre detskú hračku
Interaktívne perá a knihy robia interaktívne deti


Parametre Talking Pen Book pre detskú hračku (pre referencie)
| materiály | ABS a ekologický plast |
| zdvihák | Konektor pre slúchadlá a konektor USB |
| Pamäť | 128 MB-8 GB prispôsobené |
| farba | Modrá žltá biela zelená atď |
| gombík | 3 Tlačidlá (prispôsobené) |
| knihy | Prispôsobenie zvukovej knihy |
| Zdroj | Lítiová nabíjateľná batéria / suchá batéria AAA |
| batérie | 350mAh / 3.7V |
| adaptér nabíjania | 700mAh / 5V |
| Linka USB | Biela / čierna 60cm |
| slúchadlo | Biela s vysokou kvalitou |

Vlastnosti knihy Talking Pen pre detskú hračku
1. ABS a ekologický plast
2. Možnosť pamäte
3. Príbehy, interaktívne hry
4. Nahrávanie do auta
5. Stovky kníh pre možnosť
6. Všetky dostupné jazyky


Aplikácia Talking Pen Book pre detskú hračku

Vitajte v spoločnosti OEM / ODM s našou skupinou pre výskum a vývoj




Populárne Tagy: pero knihy pre deti hračky, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru




