Zvukové hovoriace pero Sonix OID
- Hovoriace pero podporuje akýkoľvek jazyk, môže byť použité v rôznych oblastiach, ktoré vyžadujú prehrávanie zvuku, napríklad v školiacej agentúre, múzeu, expozícii atď.
- Nielen pre deti, ale môže byť použitý aj pri učení alebo tréningu dospelých.
- Je to dobrá pomôcka aj pre nevidiacich.

Prečo si vybrať zvukové pero Sonix OID?
• Presné rozpoznávanie OID zaisťuje presné prehrávanie zvuku
• Dizajn vhodný pre deti-, jednoduché ovládanie pre malé ručičky
• Zlepšuje počúvanie, výslovnosť a čítanie
• Podporuje prispôsobený zvukový obsah pre rôzne knihy
• Široko používaný v triedach, knižniciach a domácom vzdelávaní


Funkcie zvukového hovoriaceho pera Sonix OID
Ukážka na čítanie, Nahrávanie, Korekcia výslovnosti, Opakovanie, Prekladanie, MP3 prehrávač,
Zmena hlasitosti, interaktívne hry a test, aktualizácia a ukladanie.

ParametreZvukové hovoriace pero Sonix OID(pre referenciu)
| Materiály | ABS a ekologický-plast |
| Jack | Konektor pre slúchadlá a konektor USB |
| pamäť | 128 MB-16 GB voliteľné |
| farba | Akákoľvek farba môže byť prispôsobená |
| tlačidlo | 6 tlačidiel |
| knihy | Vzdelávacia zvuková kniha s dobre vytlačeným kriedovým papierom, prispôsobená |
| Napájanie | Lítiová nabíjateľná batéria |
| batérie | 350mAh/3,7V |
| nabíjací adaptér | CE certifikované 700mAh/5V |
| USB linka | Biela/čierna 60cm |
| Slúchadlo | Biela s vysokou kvalitou |

Talking Pen poskytuje zaujímavý hlas pre knihy. Deti/dospelí môžu počúvať zvuk slov, hudby, príbehu dotykom kníh/kartičiek atď.


AplikáciaZvukové hovoriace pero Sonix OID

Naše služby
Produktové služby
Vývoj hardvéru a softvéru: Máme silný tím výskumu a vývoja, s 19-ročnými skúsenosťami, môžeme ponúknuť hardvérové aj softvérové riešenie ako požiadavku klienta, dajte nám vedieť svoj nápad, pokúsime sa, aby to fungovalo dokonale.
Kontrola kvality: Máme profesionálny QC tím, ktorý pred odoslaním vykoná 100% úplnú kontrolu, aby sa ubezpečil, že všetok tovar je v dobrom stave.
Servis po predaji:
Jednoročná záruka pre zákazníkov a pre zahraničných spolupracovníkov poskytneme príplatok za pevné množstvo.



Voliteľný model hovoriaceho pera
Srdečne vítame aj prispôsobené --- Podpora dizajnu pera, vývoja foriem a návrhu a vývoja dosiek plošných spojov.


Sonix OID Audio Talking Pen bolo široko používané vo vzdelávacích projektoch na celom svete a pomáha deťom učiť sa nezávisle a sebavedomo prostredníctvom interaktívnej audio technológie.
Populárne Tagy: sonix oid audio hovoriace pero, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené




