OID dotykové pero na čítanie
Popis pera čítania OID
Naše digitálne reproduktorové pero je prenosné, bezpečné a jednoduché na používanie pre deti, je to štandardné americké vyslovenie real-man nahrávanie.
Parametre pre pero na čítanie OID
| Pamäť | 128MB-8gb. |
| farba | voliteľný |
| rečník | 4 Ω, 1W |
| Vstup napájacieho adaptéra | 100 až 240 AC 50/60 Hz 700 mAh |
| Výstup sieťového adaptéra | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| batérie | Nabíjateľná batéria |
| Suchá batéria | |
| Konektor pre slúchadlá | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Linka USB | Biela alebo čierna 60cm |
| knihy | Zvukové knihy prispôsobené |
Zvuková kniha pre učenie detí
Živý obraz a príbeh pritiahne pozornosť detí na štúdium. Sladká hudba a spev uľahčia učenie. DIY krok môže motivovať deti nekonečné imgination. Drama spojuje deti s rodinou a deti môžu získať viac zábavy, poznatkov a príbuznosti.
Funkcie pera čítania OID
Použitie OID dotykového pera na čítanie
Veľmi vítame OEM / ODM Service
Hot Audio Pen
spoločnosť
Máme 19 rokov skúseností v oblasti vzdelávania. Profesionálna skupina pre výskum a vývoj je kedykoľvek pripravená.

Populárne Tagy: oid dotykové čítanie pero, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru





