Hudobná hračka OID čítanie pera
1 hovoriace pero podporuje akýkoľvek jazyk, môže byť použitý v rôznych oblastiach, ktoré potrebujú zvuk hrá, napríklad školenia agentúry, múzeum, výstavy atď.



2. nie len pre deti, ale tiež môžu byť použité pre dospelých vzdelávania alebo odbornej prípravy.


3. je dobré pomoc pre nevidiacich ľudí rovnako.


Parametre hudobné hračka OID čítanie pera
| Materiály | ABS a ekologický plast |
| Jack | Slúchadlá a USB konektor |
| pamäť | 8GB |
| Farba | Voliteľné |
| tlačidlo | 4 tlačidlá |
| knihy | Vzdelávacie knihy aj vytlačené obalené papierom |
| Napájanie | Lítium dobíjacie batérie |
| batérie | 350mAh / 3,7 v |
| Nabíjací adaptér | CE certifikované 700mAh/5V |
| USB linky | 60cm biela/čierna |
| Slúchadlá | Biela s vysokou kvalitou |

Rozšíriteľné a rozšíriteľná.
Zvýšiť nové funkcie po upgrade program hovoriace pero. Pamäť môžete rozšíriť až 32GB.

Aplikácia hudobné hračka OID čítanie pera

Naše služby
Máme profesionálny R&D skupiny plniť všetky druhy riešenia a prispôsobenie, dizajn, hardvér, firmvér sofeware.



Vaše podnikanie s nami je bezpečné a garantované. Sme len ten správny pre vás.




Populárne Tagy: Hudobná hračka oid čítanie pera, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, prispôsobiť



