Výrobca digitálneho hovoreného pera Sound Book
Digitálne tlmiace pero je funkčné pero, ktoré prináša viac jazykov, zvukov a piesní. Môže to prečítať, keď ukazujete na text a obrázky.


Parametre výrobcu Digitálne zvukové pero (pre referencie)
| materiály | ABS a ekologický plast |
| zdvihák | Konektor pre slúchadlá a konektor USB |
| Pamäť | 8 GB (voliteľne) |
| farba | voliteľný |
| gombík | 6 Tlačidlá |
| knihy | Vzdelávacia kniha s dobre vytlačeným papierom |
| Zdroj | Lítiová nabíjateľná batéria |
| batérie | 350mAh / 3.7V |
| adaptér nabíjania | Certifikované CE 700mAh / 5V |
| Linka USB | Biela / čierna 60cm |
| slúchadlo | Biela alebo čierna s vysokou kvalitou |

Funkcie výrobcu Digital Talking Pen Sound Book
1. Ukážte na čítanie
2. Pravopis, opakovanie, čítanie v skupine
3. Jazykové prepínanie / preklad
4. Prečítajte si a porovnajte záznam
5. Interaktívna hra a test
6. Funkcia MP3 / Hra
7. Nabíjanie a prevzatie USB
8. Reproduktor a slúchadlo k dispozícii
9. Ovládanie hlasitosti a rýchlosti.
10. Funkcia môže byť navrhnutá podľa požiadaviek zákazníka.


Použitie značky Digital Talking Pen Sound Book

Prispôsobené k dispozícii




Populárne Tagy: výrobca digitálne rozprávanie pero zvuk knihy, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru




